Ameliyatsız Popo Kaldırma Fiyatları 2022 - Liv Hospital Vadi | Ixora Life Clinic    

Wonder Popo Kaldırma Yöntemi

Wonder ile Bölgesel Zayıflama Nedir ?

Wonder Bölgesel Zayıflama, elektromanyetik kas stimülasyonunu yüksek yoğunluklu seçici nörostimülasyon ile birleştirmektedir. Wonder vücut şekillendirme cihazıyla yapılan uygulamalar ortalama 25 dk. Sürmektedir. Her seans vücudun ana kas gruplarını çalıştırmaya ve bu yolla yağ yakımı ile sıkılaşma sağlamaya odaklanır. İncelme ve zayıflamanın yanında Wonder ekipmanı ile cerrahi olmayan popo kaldırma tedaviside yapılmaktadır.

Wonder Bölgesel Zayıflama ile vücudunuzu bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz. Wonder, hedeflenen alanları harekete geçirerek size daha dengeli ve eksiksiz bir antrenman sağlar. Hedeflenen vücut bölgesindeki sonuçları görmek motive edici olmakta ve arzu edilen görünüme kavuşmaya destek olmaktadır.

Yeni nesil zayıflama tedavisi wonder karın, kalça, kol ve bacak kaslarında yarım saat gibi kısa bir süre içinde 52.000 adet kasılma sağlar. Aynı zamanda Kadınların da en büyük problemlerinden biri olan selülitlerin giderilmesine yardımcı olur. Kişiden kişiye değişmekle birlikte selülit problemlerinde %90’a kadar iyileşme görülür.

Tedavi Özeti

Operasyon Süresi

5 - 8 Saat

Aneztezi Türü

Lokal Anestezi

Hastane Yatış

Yok

İşe Dönme Süresi

Hemen

Garanti Türü

Ömür Boyu Garanti

Konaklama

Lüks Otel

VIP Transfer

Evet

Odaklanmış Elektromanyetik enerjiyi Yüksek Yoğunluklu Seçici Nörostimülasyon ile aynı anda birleştiren ilk ve tek ekipman wonder; altı eylem bölgesinde yağ yakarken kasların çalışmasını sağlar.

Bölgesel İncelme İçin Kasları Harekete Geçirin

Kilo vermenin, sağlıklı ve formda bir vücuda sahip olmanın en etkili yolu yoğun ve kontrollü kas aktivitesinden geçmektedir. Wonder, elektromanyetik kas stimülasyonunu yüksek yoğunluklu seçici nörostimülasyon ile birleştirerek vücudun ana kasları üzerinde aynı anda çalışma sağlar. Sadece 25 dakikalık rahat seanslarda toparlanmış bir görünüm elde edilmesine yardımcı olur.

Mevcut tüm vücut yeniden şekillendirme terapileri sadece cilt ve yağı tedavi eder, ancak Wonder ana sebep olan kas kütlesi gelişimini hedef alır.

Bölgesel Yağ Yakımı ve Selülit Tedavisi

Wonder ile bölgezel zayıflama tedavisi, kaslarımızın yoğun ve derin bir şekilde kasılacağı sadece 25 dakikalık hızlı ve keyifli seanslardan oluşur. Vücut Kitle İndeksi 30’un üzerinde olan kişilerde bile, kasın ne kadar derinde olduğunun önemi olmaksızın vakaların %100’ünde etkili sonuçlar alınabilir.

Yoğun fiziksel aktivitelerde olduğu gibi, Wonder ile gluteal kas liflerinin daha büyük, daha güçlü olmasına ve parçalanmasına neden olur. Wonder’ın neden olduğu kas kasılmaları, normal kasılmalar gibi değildir, bunlar supramaksimal kasılmalardır. Normal bir istemli kasılmadan daha fazla gerilim yaratır ve daha fazla enerji gerektirir.

Wonder ayrıca cildin sıkılaşmasına da yardımcı olur. Bağ dokusunun vaskülarizasyonundaki büyük artış nedeniyle selülit, çatlaklar veya sarkan cilt yapısı gözle görülür şekilde azalır. Radikal olarak kas inşa ederek birikmiş yağları kaybetmenizi sağlar. Kalori tüketimini artırır ve hızlı yağ kaybını destekler. Normal egzersizden farklı olarak, sonuçları 2 ila 4 hafta içinde görmeye başlarsınız.

Wonder Popo Kaldırma Yöntemi Fiyatları Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin:

0530 665 40 55 numaralı telefonu arayabilir yada aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Sevgiler

Adres: Ayazağa Mahallesi Kemerburgaz Caddesi, Vadistanbul Park Etabı, 7F Blok K:3, 34396 Sarıyer/İstanbul Liv Hospital Vadi İstanbul
Uzmanlarımız sorularınızı cevaplıyor

Bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, sizinle en kısa sürede iletşime geçelim.

Ixora Life Clinic
Bize Ulaşın
Hasta Yorumları

1.5 hafta öncesinde anneme gözaltı ve göz üstü için estetik operasyonu yaptırdık. Annemin tansiyonla ilgili sıkıntısı olduğundan operasyondan co..

Melisa yılmaz

Dün klinikte göz torbalarım için bir operasyon gerçekleştirdim araştırmalar sonucunda en iyisinin ixora klinik oldugunu gözlemledim kendi içimde endiş..

Salih Gürgen

Operasyonumu dun yaptırdım gayet ağrısız ve sohbet ederek geçti. Ekim yaptırdığım oda gayet sterildi. Doktorun ilgisi ile kafamdaki soru işaretleri gi..

Cinar Berna

Merhaba bu klinikle bir arkadaş tavsiyesi üzerine tanıştım bir burun estetiği yaptırmak için güzel ve temiz bir yer arıyordum daha sonrasında ixora kl..

Ferhat Babat

Annem ve kendim için dolgu ve botoks uygulaması için ixora ile yollarımız kesişti. İşlem uygulaması sırasında ilgili alaka, sonuçundan ve doğal görünü..

Gamze Yıldız

Arkadaşım ameliyatını A sınıf bir hastanede oldu,odamız gayet ferah ve güzeldi.Doktor bey sağolsun sürekli ilgilendi,bilgi verdi.Kesinlikle tavsiye e..

İlayda Güleç

Saç ekimi yaptırdım ve şuan çok memnunum bunun için ekibe ve doktoruma teşekkür ederim ..

Emre Aslan

14 Temmuz'da Ixora Life'da göğüslerimi küçülttüm. İrtibat kişim Meltem Hanım çok kibar ve her zaman yardımcı oldu. Planlama WhatsApp üzerinden yapıldı..

Sevgi
Ixora Life Clinic Tedavi Planınızı Oluşturmaya Başlayın!
Online Konsültasyon

Ön talep formunu doldurarak
bize ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Üzerinden Bize Ulaşın
0 (533) 034 70 02
Benzer Tedaviler
21
Eylül

Odaklanmış Elektromanyetik enerjiyi Yüksek Yoğunluklu Seçici Nörostimülasyon ile aynı anda birleştir..

Devamını oku