Wonder Popo Kaldırma Yöntemi

wonder-bolgesel-zayiflama

Wonder ile Bölgesel Zayıflama Nedir ?

Wonder Bölgesel Zayıflama, elektromanyetik kas stimülasyonunu yüksek yoğunluklu seçici nörostimülasyon ile birleştirmektedir. Wonder vücut şekillendirme cihazıyla yapılan uygulamalar ortalama 25 dk. Sürmektedir. Her seans vücudun ana kas gruplarını çalıştırmaya ve bu yolla yağ yakımı ile sıkılaşma sağlamaya odaklanır. İncelme ve zayıflamanın yanında Wonder ekipmanı ile cerrahi olmayan popo kaldırma tedaviside yapılmaktadır.

Wonder Bölgesel Zayıflama ile vücudunuzu bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz. Wonder, hedeflenen alanları harekete geçirerek size daha dengeli ve eksiksiz bir antrenman sağlar. Hedeflenen vücut bölgesindeki sonuçları görmek motive edici olmakta ve arzu edilen görünüme kavuşmaya destek olmaktadır.

Randevu Al

Tedavi Özeti

Operasyon Süresi

5 - 8 Saat

Aneztezi Türü

Lokal Anestezi

Hastane Yatış

Yok

Tam İyileşme

1 - 7 Gün

İşe Dönme Süresi

Hemen

Garanti Türü

Ömür Boyu Garanti

Konaklama

Lüks Otel

VIP Transfer

Evet

Tedavi Sonuçları

Yeni nesil zayıflama tedavisi wonder karın, kalça, kol ve bacak kaslarında yarım saat gibi kısa bir süre içinde 52.000 adet kasılma sağlar. Aynı zamanda Kadınların da en büyük problemlerinden biri olan selülitlerin giderilmesine yardımcı olur. Kişiden kişiye değişmekle birlikte selülit problemlerinde %90’a kadar iyileşme görülür.

Odaklanmış Elektromanyetik enerjiyi Yüksek Yoğunluklu Seçici Nörostimülasyon ile aynı anda birleştiren ilk ve tek ekipman wonder; altı eylem bölgesinde yağ yakarken kasların çalışmasını sağlar.

Bölgesel İncelme İçin Kasları Harekete Geçirin

Kilo vermenin, sağlıklı ve formda bir vücuda sahip olmanın en etkili yolu yoğun ve kontrollü kas aktivitesinden geçmektedir. Wonder, elektromanyetik kas stimülasyonunu yüksek yoğunluklu seçici nörostimülasyon ile birleştirerek vücudun ana kasları üzerinde aynı anda çalışma sağlar. Sadece 25 dakikalık rahat seanslarda toparlanmış bir görünüm elde edilmesine yardımcı olur.

Mevcut tüm vücut yeniden şekillendirme terapileri sadece cilt ve yağı tedavi eder, ancak Wonder ana sebep olan kas kütlesi gelişimini hedef alır.

Bölgesel Yağ Yakımı ve Selülit Tedavisi

Wonder ile bölgezel zayıflama tedavisi, kaslarımızın yoğun ve derin bir şekilde kasılacağı sadece 25 dakikalık hızlı ve keyifli seanslardan oluşur. Vücut Kitle İndeksi 30’un üzerinde olan kişilerde bile, kasın ne kadar derinde olduğunun önemi olmaksızın vakaların %100’ünde etkili sonuçlar alınabilir.

Yoğun fiziksel aktivitelerde olduğu gibi, Wonder ile gluteal kas liflerinin daha büyük, daha güçlü olmasına ve parçalanmasına neden olur. Wonder’ın neden olduğu kas kasılmaları, normal kasılmalar gibi değildir, bunlar supramaksimal kasılmalardır. Normal bir istemli kasılmadan daha fazla gerilim yaratır ve daha fazla enerji gerektirir.

Wonder ayrıca cildin sıkılaşmasına da yardımcı olur. Bağ dokusunun vaskülarizasyonundaki büyük artış nedeniyle selülit, çatlaklar veya sarkan cilt yapısı gözle görülür şekilde azalır. Radikal olarak kas inşa ederek birikmiş yağları kaybetmenizi sağlar. Kalori tüketimini artırır ve hızlı yağ kaybını destekler. Normal egzersizden farklı olarak, sonuçları 2 ila 4 hafta içinde görmeye başlarsınız.

Wonder Popo Kaldırma Yöntemi Fiyatları Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin: 0530 665 40 55 numaralı telefonu arayabilir yada aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Sevgiler

Adres: Ayazağa Mahallesi Kemerburgaz Caddesi, Vadistanbul Park Etabı, 7F Blok K:3, 34396 Sarıyer/İstanbul Liv Hospital Vadi İstanbul

İlgili Yazılar

Messenger

Doktora Sor

WhatsApp

Şimdi Ara