Fraksiyonel Lazer Tedavisi Fiyatları 2022 - Liv Hospital Vadi | Ixora Life Clinic    

Fraksiyonel Lazer

FRAKSİYONEL LAZER TEDAVİSİ

LİV HOSPİTAL VADİSTANBUL

Teknolojinin ciltteki sorunları tedavi etmek için geliştirdiği sistemlere her geçen gün yenileri ekleniyor. Fraksiyonel Karbondioksit Lazer ve Mikroiğneli Radyofrekans sistemleri kombine edilerek piyasaya sunulan yeni Fraxis Duo, cilt yenileme, yara ve sivilce lekeleri, kırışıklıklar, çatlaklar, damarlanma, aşırı terleme gibi birçok sorunun tedavisinde kullanılıyor.

Mikro İğne Fraksiyonel Radyofrekans ile Kombine Fraksiyonel CO2 Lazer; medikal estetik kozmetik dermatolojide günümüzde gelinen en son teknolojidir.

Radyofrekans nedir?

Radyofrekans sistemi, son yıllarda bilimin hizmetine sunulmuş, elektrik akımı kaynağı ile değişik akımlarda dalga boyunda radyofrekans enerjisi üreten bir sistemdir. Buna yine son yıllarda fraksiyonel modu eklenmiştir ki mikroiğneli fraksiyonel mod ile derinin daha derin katmanlarına enerji ulaştırılabilmekte ve yan etkisiz, hasarsız olarak derinleri etki altına alabilmektedir. Yine son yılların teknolojisi olan CO2 lazer ile hem yüzeyden hem derinden verilen enerji ile tüm yüzeysel ve derin deri lezyonlarına etki edilmekte ama bunun yanında fraksiyonel sistem sayesinde çevreleyen dokuya minimal hasar verilirken, lezyonel doku etkin bir biçimde tedavi edilebilmektedir. Fraxis Duo; radyofrekans mikro iğneleme ile birlikte giren çoklu-platform bir karbondioksit CO2 lazer sistemidir.

Sistemin Avantajları Nelerdir?

Sistemin önemli avantajlarından biri, iki teknolojinin birleştirilerek derinin hem yüzeysel ve hem derin katmanları ısıtılarak koagülasyon elde edimesidir. Mikro iğne fraksiyonel RF yüksek oranda hacimsel ısıtma ve derin ısı dağılımı sağlarken; CO2 fraksiyonel lazer yoğun yüzeysel ısıtma ile stimülasyon sağlar. Bu sayede akne izi, kırışıklık, cilt gevşekliği ve pigmentasyon dahil olmak üzere tıbbi ve kozmetik endikasyonlar, geniş bir yelpazede tedavi edilebilmektedir.

Kaç seans uygulanmalıdır?

Lezyona ve duruma göre değişmekle birlikte lezyonların tahribini sağlayan durumlar için genellikle tek seans yeterli olurken, cilt gençleştirme, akne skarları, çatlaklar vb. gibi durumlar için ise 4-6 seans yeterli olmaktadır. 1-2 gün süren kızarıklık, nadiren hafif kabuklanma, soyulma ve kızarıklık haricinde sistemin ciddi bir yan etkisi veya komplikasyonu yoktur.

Kullanım alanları nelerdir?

Sonuç olarak CO2 lazer ve RF teknolojilerini bir arada platform olarak sunan bu sistemin kullanım alanları; cilt tonu ve dokusunu gençleştirme, gözenek sıkılaştırma, kırışıklık tedavisi, cilt gençleştirme, lekeler, sivilce izleri, akne skarları, ameliyat izi, diğer yara ve izler, kırmızı yüz, damarlanma, hamilelik çatlakları ve aşırı terleme olup, medikal estetik kozmetik dermatoloji sektöründe yerini almış bir teknolojidir.

 • Tonlama & Yapılandırma
 • Cilt sıkılaştırma ile gerdirme
 • Akne Lekeleri ve skarları
 • Skar ve yara tedavisi
 • Siğil tedavisi
 • Vajinal Estetik
 • Yüz ve Boyun Toparlama
 • Yüzeysel Doğum Çatlakları
 • Aşırı Terleme
 • Gözenek Tedavisi
 • Kırışıklık Tedavisi
 • Cilt Yenileme
 • İdrar Kaçırma Tedavisi
 • Leke Tedavisi
 • Kılcal Damar Tedavisi

Fraksiyonel Lazer Tedavisi Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin:

0530 665 40 55 numaralı telefonu arayabilir yada aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Sevgiler…

Adres: Ayazağa Mahallesi Kemerburgaz Caddesi, Vadistanbul Park Etabı, 7F Blok K:3, 34396 Sarıyer/İstanbul Liv Hospital Vadi İstanbul
Uzmanlarımız sorularınızı cevaplıyor

Bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, sizinle en kısa sürede iletşime geçelim.

Ixora Life Clinic
Bize Ulaşın
Hasta Yorumları

1.5 hafta öncesinde anneme gözaltı ve göz üstü için estetik operasyonu yaptırdık. Annemin tansiyonla ilgili sıkıntısı olduğundan operasyondan co..

Melisa yılmaz

Dün klinikte göz torbalarım için bir operasyon gerçekleştirdim araştırmalar sonucunda en iyisinin ixora klinik oldugunu gözlemledim kendi içimde endiş..

Salih Gürgen

Operasyonumu dun yaptırdım gayet ağrısız ve sohbet ederek geçti. Ekim yaptırdığım oda gayet sterildi. Doktorun ilgisi ile kafamdaki soru işaretleri gi..

Cinar Berna

Merhaba bu klinikle bir arkadaş tavsiyesi üzerine tanıştım bir burun estetiği yaptırmak için güzel ve temiz bir yer arıyordum daha sonrasında ixora kl..

Ferhat Babat

Annem ve kendim için dolgu ve botoks uygulaması için ixora ile yollarımız kesişti. İşlem uygulaması sırasında ilgili alaka, sonuçundan ve doğal görünü..

Gamze Yıldız

Arkadaşım ameliyatını A sınıf bir hastanede oldu,odamız gayet ferah ve güzeldi.Doktor bey sağolsun sürekli ilgilendi,bilgi verdi.Kesinlikle tavsiye e..

İlayda Güleç

Saç ekimi yaptırdım ve şuan çok memnunum bunun için ekibe ve doktoruma teşekkür ederim ..

Emre Aslan

14 Temmuz'da Ixora Life'da göğüslerimi küçülttüm. İrtibat kişim Meltem Hanım çok kibar ve her zaman yardımcı oldu. Planlama WhatsApp üzerinden yapıldı..

Sevgi
Ixora Life Clinic Tedavi Planınızı Oluşturmaya Başlayın!
Online Konsültasyon

Ön talep formunu doldurarak
bize ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Üzerinden Bize Ulaşın
0 (533) 034 70 02
Benzer Tedaviler
20
Eylül

Tüy sarartma işlemi bıyık ve çene bölgelerine, yanaklara, boyuna, kollara, bacaklara ve karına yapıl..

Devamını oku
20
Eylül

Q – Switch lazer ile ben aldırma işlemi lazer ışınlarının benin içeriğindeki melanosit adı verilen m..

Devamını oku
20
Eylül

Q – Switch lazer ile dövme sildirme etkinliği dövmenin geçici olarak beyaz rengi almasından anlaşıla..

Devamını oku
20
Eylül

Lazer epilasyon nedir? Işınların uyarılmasıyla elde edilen ışık demeti olan lazer, tıbbi ve estetik..

Devamını oku
20
Eylül

Radyofrekans nedir? Radyofrekans sistemi, son yıllarda bilimin hizmetine sunulmuş, elektrik akımı k..

Devamını oku