Hakkımızda | Ixora Life Clinic    

Hakkımızda

Medikal Turizmin merkezi Türkiye’de, hastanelerde alanında uzman doktorlarla hizmet vermekteyiz. Kaliteli ve ekonomik sağlık hizmetleri ile uluslararası hastaların tercihleri arasındayız. Anlaşmalı hastanelerimizde seçtiğiniz bütün medikal hizmetleri sizlere sunmaktayız. Seyahatiniz süresince; otel, konaklama, havaalanı karşılama, iç transferler, çevirmen gibi ihtiyaç duyabileceğiniz her hizmeti sağlıyoruz.

Anlaşmalı Olduğumuz Sağlık Kuruluşları

Sağlık Bakanlığı Onaylı Uluslararası Sağlık Tesisi Akreditasyonuna Sahip Sağlık Kuruluşları hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Sağlık Hizmeti almak isteyen misafirlerimize Sağlık Bakanlığı Onaylı Hastanelere ulaşım ve konaklama gibi aracılık hizmetleri de sağlamaktayız. Ixora Life olarak bizler aşağıdaki sağlık kurumlarından faydalanmaktayız.

Ixora Life Clinic

Kısa sürede güncel teknolojisi ve uzman kadrosu ile uluslararası standartlarda hasta kabulü sağlayan Ixora Life Ailesi olarak saç ekimi ve tedavileri başta olmak üzere plastik cerrahi, obezite cerrahi, diş tedavileri ve medikal estetik alanlarında çözüm üretiyoruz.

Sağlığın her şeyden çok daha fazla kıymetli olduğunu bilen uzman kadromuzla her zaman yanınızdayız…

TEMEL İLKE VE DEĞERLERİMİZ

Misyonumuz

Misafir odaklı yaklaşımı, tecrübeli hekim kadrosu ve multidisipliner çalışmayı bir araya getirerek, hastalarından aldığı değerle büyüyen Ixora Life Clinic, güvenilir ve kaliteli sağlık hizmetinin öncüsü olmayı hedefliyor. İleri tanı ve tedavi yöntemlerini dünyayla eş zamanlı buluşturmayı hedefleyen Ixora Life Clinic olarak amacımız “sağlığınız ve güzelliğiniz”.

Sağlıkta profesyonel yaklaşımı ve ileri teknolojisiyle sektöründe çıtasını sürekli yükselten Ixora Life Clinic, sunduğu kaliteli sağlık hizmetleri ile hastaları sağlıkla ve güzellikle buluşturuyor.

Uzmanlarımız sorularınızı cevaplıyor

Bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, sizinle en kısa sürede iletşime geçelim.

Ixora Life Clinic
Bize Ulaşın